| MISS TISDALE | #1 ASHLEY TISDALE FAN CLUB |
Üye aktivitelerinden Yararlanmak İçin Lütfen Üye olun!
Üye OL ve Ailemize Sende Katıl!
Üye aktivitelerinden Yararlanmak İçin Lütfen Üye olun!
Üye OL ve Ailemize Sende Katıl!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde!

2 posters
YazarMesaj
Kbr*
Admin
Admin
Kbr*

Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde! Empty
MesajKonu: Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde!   Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde! Icon_minitime12.07.09 16:50

Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde! Emma-dergi2Harry Potter’ın sona ermesi ile soluğu moda çekimlerinde alan Watson, üniversite hayatında geri planda kalmak istiyormuş.

Ekim ayında ABD’nin Columbia Üniversitesi’ne başlayacak olan Emma Watson, Elle Dergisi’nin ağustos sayısı için poz verdi. Rock stili giyisileri, koyu göz makyajı ve karışık saç şekli ile “Harry Potter”da canlandırdığı Hermione karakterinden tamamen sıyrılmış olan Emma, üniversiteye başlayacağı için çok heyecanlı olduğunu söylüyor. “Harry Potter Serisi’nin sona ermesi ile hayatım tamamen değişti. Beni nasıl bir yaşamın beklediğini bilmiyorum. Tek istediğim artık okulda ‘isimsiz’ bir öğrenci olabilmek. Londra’da isimsiz yaşamak zor, ama okul hayatım boyunca kampüste biraz olsun arka planda kalmak istiyorum” diyor.

Her ay farklı bir dergiye poz vermeye devam ettiği sürece okulda “isimsiz” kalması biraz zor, artık birinin Emma’ya bunu hatırlatması gerekmiyor mu? Smile
Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde! Emma-dergiEmma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde! Emma-dergi3
http://highschoolmusicaldunyasi.blogcu.com
çisel
AyınÜyesi
AyınÜyesi
çisel

Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde! Empty
MesajKonu: Geri: Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde!   Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde! Icon_minitime03.08.09 20:26

katılıyorum Smile

Emma Watson “isimsiz” bir hayat peşinde!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emma Watson da artık ateşli bir Hollywood starı ...
» Keremcem ve Kita- Hayallerin Pesinde