| MISS TISDALE | #1 ASHLEY TISDALE FAN CLUB |
Üye aktivitelerinden Yararlanmak İçin Lütfen Üye olun!
Üye OL ve Ailemize Sende Katıl!
Üye aktivitelerinden Yararlanmak İçin Lütfen Üye olun!
Üye OL ve Ailemize Sende Katıl!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

“Güzel görünmek gibi bir derdim yok”

YazarMesaj
Kbr*
Admin
Admin
Kbr*

“Güzel görünmek gibi bir derdim yok” Empty
MesajKonu: “Güzel görünmek gibi bir derdim yok”   “Güzel görünmek gibi bir derdim yok” Icon_minitime12.07.09 16:47

“Güzel görünmek gibi bir derdim yok” Emma11İngiliz moda evi Burberry’nin reklam yüzü olan Emma Watson, Teen Vogue Dergisi’ne poz verirken, stili ile ilgili açıklamalarda da bulundu.

Her geçen gün daha da alımlı bir kadın olma yolunda ilerleyen Emma Watson, Teen Vogue Dergisi’nin Ağustos 2009 sayısı için objektif karşısına geçti. 19 yaşındaki Watson, Dolce&Gabbana’nın tasarımlarından oluşan kostümlerle poz verirken, güzel görünmek gibi bir derdinin olmadığını da belirtti. Giyim tarzı ile insanlara bir şey söyleyebilmek ve kim olduğunu anlatabilmek istediğini söyleyen oyuncu, “henüz çok genç olduğumu biliyorum, tarzımı oluşturmak için hala denemeler yapıyorum fakat yine de şunu söyleyebilirm ki kendi stilimi çok İngiliz ve özgün buluyorum” diye de ekliyor.

“Güzel görünmek gibi bir derdim yok” Emma13
http://highschoolmusicaldunyasi.blogcu.com

“Güzel görünmek gibi bir derdim yok”
1 sayfadaki 1 sayfası