| MISS TISDALE | #1 ASHLEY TISDALE FAN CLUB |
Üye aktivitelerinden Yararlanmak İçin Lütfen Üye olun!
Üye OL ve Ailemize Sende Katıl!
Üye aktivitelerinden Yararlanmak İçin Lütfen Üye olun!
Üye OL ve Ailemize Sende Katıl!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MP3 kaldı iki kişi

4 posters
YazarMesaj
Kübra =)
Admin
Admin
Kübra =)

MP3 kaldı iki kişi Empty
MesajKonu: MP3 kaldı iki kişi   MP3 kaldı iki kişi Icon_minitime07.01.09 20:16

MP3 kaldı iki kişi Grup_mp3_416500782

Bir süredir aralarında sorun yaşayan Grup MP3’den Yıldız Asyalı kovuldu

Bağlı bulundukları On Yapım Ltd. Şti.tarafından yapılan açıklamada , kovulma sebebi olarak

Asyalı'nın bilgisi olduğu halde konserlere katılmaması ve disiplinsiz davranışları gösterildi.

Grubun yapımcısı Murat Yıldırım ise " MP3 bir süre 2 kişi olarak devam edecek. Bir süre sonra yapacağımız bir yarışma ile gruba üçüncü kişiyi seçeceğiz. Yıldız Asyası bu gruba zarar vermek için elinden gelini yapmıştır. Bazen bir hafta ,on gün ortadan kayboluyordu. Diğer arkadaşlarıyla da sürekli kavga çıkarıyordu. Bir seferinde ise stüdyo çalışmaları sırasında Burcu ve Seda'nın üzerine yürüdü. Sonunda disiplinsiz davranışları nedeniyle onun grupla ilişkisini kestik" dedi.

Öte yandan Yıldız Asyalı Uçankuş'a yaptığı açıklamada; "MP3 grubun dağıldığını söyledi. Yıldız Asyalı, “Grubumuzun üyelerinden Seda Telciler, Fransa’ya gitti. Bu yola üç kişi baş koyduk ama tam konserlerimiz varken Seda grubu bıraktı. MP3 grubu üç kişi kuruldu ve yoluna üç kişi devam etmesi gerekirdi. Yıldız Asyalı olarak ben gruba yeni birinin gelmesini veya yolumuza “MP2” olarak devam etmeyi istemiyorum. Grup dağılmıştır ve bundan sonra yapılacak hiçbir şey grubu yeniden bir araya getiremez” dedi…
http://highsm2.blogcu.com
Cemr[E]dwarD
Süper Mod
Süper Mod
Cemr[E]dwarD

MP3 kaldı iki kişi Empty
MesajKonu: Geri: MP3 kaldı iki kişi   MP3 kaldı iki kişi Icon_minitime16.01.09 16:38

MP3 ü hiç sevmiyorum zaten. Böyle olacağı belliydi.
nessa**selen
Moderetör
Moderetör
nessa**selen

MP3 kaldı iki kişi Empty
MesajKonu: Geri: MP3 kaldı iki kişi   MP3 kaldı iki kişi Icon_minitime16.01.09 19:26

sana katılıyorum
Vanessa_maha
Süper Mod
Süper Mod
Vanessa_maha

MP3 kaldı iki kişi Empty
MesajKonu: Geri: MP3 kaldı iki kişi   MP3 kaldı iki kişi Icon_minitime01.03.09 18:30

bnde sana katılıyorum selen Very Happy

MP3 kaldı iki kişi
1 sayfadaki 1 sayfası